poniedziałek, 26 października 2020

Hotel Magellan / FOTORELACJANa mapie Polski a dokładniej w Bronisławowie znalazłam magiczne miejsce. I nie jest ono magiczno ze względu na luksusy, jest magiczne bo poczułam się tam jak w domu. Podczas całego mojego pobytu czułam rodzinną atmosferę, gościnność - coś niesamowitego. Pierwszy raz spotkałam się z takim oddaniem pracy, ludzie którzy pracują w tym miejscu kochają to co robią bez dwóch zdań. Poza tą cudowną atmosferą i personelem, miejsce otacza piękna natura. Cisza oraz spokój. 

Po zameldowaniu się w pokoju czekała na nas mała niespodzianka w postaci wina. Wieczorne pogaduchy z przyjaciółką przy lampce wina? BAJKA ! 
Widok z pokojowego okna zaś zapiera dech. Dosłownie. Obiekt oczywiście ma w ofercie szeroką ofertę zabiegów SPA, 
zdecydowałyśmy między innymi się na ,, kąpiel kleopatry''.Kolejnego dnia wybrałyśmy się na relaksujący masaż, a po masażu wybrałyśmy się na basen oraz jacuzzi które znajdują się również na terenie obiektu. Widoki wokół hotelu <3I wisienka na torcie całego pobytu - KUCHNIA. Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem zaserwowanych kolacji! Tego jak dania rozpływały się w ustach, jak były smaczne i jak były pięknie podane. 


A NA HASŁO ,, PAULINYE20'' otrzymacie 20 % rabatu na pobyt !

https://hotelmagellan.pl/2 komentarze