niedziela, 26 stycznia 2020

Wypad ze znajomymi do Zakopanego na 2 dni


To mój kolejny wypad do Zakopanego, im częściej tu wracam tym mam większy  sentyment. A co się za tym wiąże - chcę przyjeżdżać jeszcze częściej ! Tym razem wybraliśmy się z większą paczką znajomych, i po raz pierwszy wjechałam na Kasprowy Wierch który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pogodę mieliśmy jak z bajki, podziwialiśmy naturę, jedliśmy pyszne jedzonko a wieczorami relaksowaliśmy się w pięknej Villi w której spaliśmy. Miejsce idealne na wypad z większą grupą, nie dosyć że ma kilka sypialni, łazienek to ... jest tam sauna i duże jacuzzi. Po relaksie na saunie i dniu zwiedzania siadaliśmy w salonie przy kominku rozmawiając. Coś pięknego :)

Mam dla was małą fotorelację !

Kilka zdjęć wnętrza.
Zatrzymaliśmy się w - villa9a


 Jedna z ulubionych knajp ze swojskim jedzeniem.
 Stek Chałupa  Włoskie jedzonko tylko w Villa Toscana <3 Widoki z trasy, wspaniałe prawda ?:)Kasprowy Wierch 

Warto kupić bilety wcześniej online, wybrać sobie godzinę i uniknąć kolejek przy kasie.
wstęp kosztuje 109 zł, oczywiście stojąc w kolejce zagadują  też ,,naganiacze'' którzy chcą wcisnąć bilet o 50 zł drożej. Więc koniecznie kupcie online!

4 komentarze

  1. Taterki cudowne, wnętrza również piękne, dziewczyny śliczne. Polecam trekking po tatrach. To jest dopiero przyjemność wejść na szczyt :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Polskie góry sa piękne! :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Wasza villa rzeczywiście wygląda super! Uwielbiam takie połączenie nowoczesności i tradycyjnych akcentów nawiązujących do charakteru miejsca :)

    OdpowiedzUsuń