wtorek, 15 czerwca 2021

LAKE HILL Sosnówka


Po tak długiej przerwie aż nieswojo się czuję pisząc kolejny wpis w przeciągu kilku dni. Ale cieszę się że mogę wam pokazać kolejne genialne miejsce na mapie Polski! Hotel Lake Hill przede wszystkim dał mi ciszę i relaks którego potrzebowałam, spędziłam tu niestety tylko jedną dobę aczkolwiek wypoczęłam jak nigdy. To nie będzie długi wpis ponieważ zdjęć mam mało - delektowałam się  każdą chwilą <3

Przepiękne widoki, basen i jacuzzi  w środku obiektu oraz na zewnątrz, sauna czy też pełen pakiet zabiegów, ponieważ znajdziecie tu też klinikę La Perla. Siłownia, restauracja - wiele przyjemnych form spędzania czasu.
 

POKÓJ 

Wybrałam dwuosobowy pokój z widokiem oraz balkonem, cena za dobę to ok 700 zł ze śniadaniem oraz obiadokolacją. Ogromny plus za to że hotel akceptuje zwierzaki! Więc Chloe była z nami i wygrzewała się na balkonie :)

 
 


Na tym balkonie o dziwo spędziłyśmy sporo czasu, wchodząc do pokoju rzuciłyśmy torby w kąt i usiadłyśmy na krzesełkach właśnie tam. W ciszy wsłuchiwałyśmy się w odgłosy natury, na twarze padały promyczki słońca a widoki po prostu niesamowite ! 

Cieszę się że mamy w Polsce tak wiele miejsc w których możemy złapać oddech przy takich okolicznościach. 

3 komentarze

  1. Świetne miejsce! Można wiedzieć skąd ta śliczna sukienka z ostatniego zdjęcia?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne widoki z hotelowych okien :) Chyba najfajniejszy obiekt w tej okolicy, ze swojej strony również polecam!

    OdpowiedzUsuń