poniedziałek, 13 lipca 2020

Rzepiska Hills / Wypad weekendowy


Witam was ponownie na blogu po kilku miesiącach przerwy ! Od ponad 8 lat prowadzenia tego bloga to była pierwsza tak długa przerwa od publikacji. Przez sytuację panującą na świecie, brakowało mi trochę kreatywności, jakichkolwiek pomysłów na wpisy... Miałam mocno podcięte skrzydła, trochę też czułam się jak w klatce - pewnie jak każdy podróżnik. Świat pomału wraca do życia, więc i ja wracam z nową energią i ciekawymi miejscami do was <3

Brakowało mi  niesamowicie tych fotografii, przygód którymi mogę się z wami dzielić. 


W tym poście zabieram was do Rzepisk, cały czas Polska mnie zaskakuje ilością pięknych, ciekawych miejsc! Rzepiska Hills to kolejne miejsce które mogę wam polecić z całego serca, na weekendowy wypad. Domki posiadają w środku kuchnię choć my z niej  nie skorzystałyśmy, mały salon, łazienkę z dużą wanną i zdecydowanie najlepszym pomieszczeniem jest sypialnia. Sypialnia z cudownym widokiem na góry. Poranki z takim widokiem z okna uwierzcie mi są genialnym przeżyciem. 

Na początek kilka zdjęć wnętrza noclegu :  Jest też miejsce do relaksu :
 Widoki z tego miejsca, oraz wokół w pobliskich miejscowościach zapierają dech - DOSŁOWNIE.
Mam też do polecenia dwa miejsca w pobliżu gdzie możecie dobrze zjeść, jeżeli nie chcecie gotować sobie sami podczas pobytu. 


KARCZMA LITWOROWY STAW 
Pyszne lokalne jedzenie, kwaśnica i zapiekane pierogi - jedne z lepszych jakie jadłam.


CRISTINA
Włoska knajpa z pyszną pizzą i makaronami, karta oferuje bardzo szeroki wachlarz dań więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


3 komentarze

  1. Wnętrza wyglądają obłędnie! I to pycha jedzenie. Niestety jestem z Gdańska wiec taki weekendowy wyjazd odpada :D Jak już to tygodniowy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wraz z dziewczyną byliśmy już kilkukrotnie. I za kilka tygodni znów zawitamy do tego wspaniałego miejsca. :)

    A dodatkowo, może nie do końca bliziutko, ale schronisko smaków Geslerowej j(niepnie lubiejlubię jej jako osoby, ale jedzenie jest tam pyszne) Sprawdzone.

    OdpowiedzUsuń