poniedziałek, 16 lutego 2015

Boyfriend jeans and fluo coat




 Hej kochani, jak po walentynkach ? ;-) I jak wasze wrażenia po filmie 50 twarzy Greya? Mi osobiście film bardzo się podobał, był świetnym odzwierciedleniem papierowego pierworodu, choć nie ukrywam że wolałabym inną obsadę aktorską.
Stylizacja na dziś to miejski codzienniaczek, do pracy, szkoły czy  wypad na zakupy. Długi czas szukałam idealnych boyfriendów dla siebie, na szczęście je odnalazłam - jasne i z przetarciami jak dla mnie do strzał  w dziesiątkę, ten wybór sprawdzi się w wielu zestawieniach. Dobrałam białe wygodne Nike dunk, białą pikowana bluzę która jest ocieplana i puchową neonową kurteczkę z którą ostatnio nie rozstaję się na krok. Włosy spięte w kucyk bo okropny wiatr robił na mojej głowie w moment gniazdo ;D

Mój ask- klik

Dawno nie pisałam nic od siebie na blogu, a ostatnio widząc co się dzieje na blogach i innych portalach łapię się ze zdumieniem za głowę......
Przykro się patrzy jak koleżanki ,, z branży'' kłócą się nawzajem wylewając tonę pomyj jedna na drugą. Jestem tego zdania że zawiści w dzisiejszym swiecie jest tak wiele że chociaż my robiąc to co kochamy, mając współna pasję powinnyśmy się wspierać. Na całe szczęście są jeszcze blogerki które służą pomocą zawsze i odwalają kawał dobrej roboty, cieszą się z czyjegoś sukcesu nie patrząc na swoją korzyść - adancingqueenestellefashion czy też tinyproperty. Te ciągłe komentarze od tych samych osób również są nudne... Skąd masz pieniądze na ciuchy? Nie masz swojego stylu, kopiujesz  tą i tamtą. A no i o wytykaniu wszelkich wad to nie wspomnę bo się przyzwyczaiłam ;-)
Nie mam pojęcia skąd tyle zawiści i negatywnych emocji jest w społeczeństwie, ktoś ma taką samą rzecz jak ja? Super! cieszę się że udało mi się kogoś zainspirować. Ja mam taką rzecz jak ktoś? kopiuje.. No tak bo temat współpracy blogerek z firmami jest tematem tabu, nie chętnie się o tym mówi  przez to że zaraz zostajemy linczowane, chociaż nie wiem dlaczego bo każda z nas na to sobie zapracowała. Ale czasem tak jest że współpracuje się z tymi samymi producentami, gusta są podobne i wybiera się to samo . Moda powinna być zabawą, wyrażeniem siebie a nie rywalizacją jak głodne lwy o pożywienie. Oczywiście denerwujące jest to jeśli ktoś kopiuje każdy nasz krok a nawet upodabnia styl bycia ale w ten sposób niczego się nie osiągnie. My blogerki nie możemy się nikim inspirować? A od czego są blogi? Jesteśmy ludzmi takimy jak każdy inny, owszem wystawiamy siebie i swoje stylizacje pod publikę lecz to nikomu nie daje prawa do obrażania i wieszania psów. Wyrażenie własnego zdania a wyzwiska czy narzucanie tego jakie powinnyśmy być to dwa różne pojęcia które często niestety nie są rozróżniane. Aby prowadzić bloga nie sądziłam że trzeba mieć tak stalowe nerwy. jestem z natury osobą spokojną nie szukam konfilktów i jestem uczulona na czyjąś krzywdę ale czytając czasem te obleśne komentarze obrażające mój związek, moją rodzinę czy też rozliczanie tego jak i ile zarabiam dosłownie robi mi się gorąco ze złości... staram się tym nie przejmować ale też jestem człowieczkiem który ma uczucia. Jednak nie mam zamiaru rezygnować z marzeń, czy usuwać bloga bo komuś się nie podoba bo wiem że są osoby które z uśmiechem tu wchodzą i lubią oglądać moją pracę - dlatego też tu jestem ;-)
Mniej zawiści kochani a więcej pokory i zrozumienia.



Kurtka-tutaj            spodnie-monashe.pl           buty-butsklep.pl      bluza-vubu.pl













91 komentarzy

  1. Piękna stylizaja ! Piękne słowa ! Trzymaj tak dalej bo sa tu ludzie ktorzy cie doceniaja ! Buziaki ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam takie stylizacje! świetna:D

    OdpowiedzUsuń
  3. cudowna stylizacja
    a kiedy będzie post o diecie o ćwiczeniach?:(

    OdpowiedzUsuń
  4. Stylizacja prawie taka sama jak u Styloly :)!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. bo mam podobną kurtkę? ehem

      Usuń
    2. I tak sie znajdzie ktos kto musi dołozyc swoje co za tępe łby a k... prawie robi wielka roznice !!!! wrrrr :/

      Usuń
  5. dzisiejszy temat fajny, ale i tak wiadomo, że zazdrościsz niektórym blogerką bo są lepsze od Ciebie ;d

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie zazdroszczę ;-) Oczywiście są takie blogerki które osiągneły ogromne sukcesy, ale to nic innego jak podziwiać i brać przykład ;-)

      Usuń
    2. no chyba, że tak :)

      Usuń
  6. Zakochałam sie w tej stylizacji! Od stóp po uszy wyglądasz bombowo:))

    OdpowiedzUsuń
  7. Super stylizacja i madre i prawdziwe słowa! Dla mnie jestes chodzącą inspiracja :-) i moim marzeniem jest Cie poznac, porozmawiac. Rób to co robisz bo robisz to świetnie. Obserwuje Cie na Instagramie i codziennie wchodze na Twojego bloga. uzależniłam sie od tego! :* pozdrawiam :* ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jejku jak miło! mam nadzieję że uda nam się spotkać kiedyś <3 Buziak!

      Usuń
  8. świetny post! :3 będę zaglądać tutaj cześciej :)
    zapraszam takze na mojego bloga :)
    może zaobserwujesz? będzie mi bardzo miło :*
    a potrzebuje 2 obserwatorów do setki

    http://meeaningoflife.blogspot.com/

    pozdrawiam :* i obserwuje

    OdpowiedzUsuń
  9. Piękne i prawdziwe słowa! Osobiscie uważam, że jesteś wspaniała, masz świetny charakter, a o wyglądzie to nawet nie wspomnę :) Obserwuje Cię na instagramie i regularnie tutaj zaglądam, Ty jak i Angela jesteście moimi inspiracjami i Was podziwiam. Życzę Wam tego abyście robiły to co Kochacie, bo jesteście w tym świetne! Pozdrawiam Was serdecznie :*

    OdpowiedzUsuń
  10. Mądrze napisane ;) Uwielbiam Agatkę i Karolę :)))))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A Karola uwielbia Ewelinkę! <3

      Usuń
    2. wow, ale się zdziwiłam czytając tę notkę! Baardzo mi miło, dziękuję!!!! :-* i w pełni się z Tobą zgadzam, ludzie są strasznie zawistni i zazdrośni, ale już się przyzwyczaiłam... możemy im tylko współczuć, bo jestem pewna, że męczą się sami za sobą nie umiejąc docenić tego, co mają, a wiecznie próbując prześcignąć innych :-) widzę, że pod względem doceniania małych rzeczy jesteśmy baaaaaardzo podobne.
      buziak! <3

      Usuń
  11. Pięknie wyglądasz, a Twoje słowa jeszcze piękniejsze. Również nie rozumiem tej ludzkiej zawiści, jak można kogoś obrażać tylko dlatego, że żyje mu się lepiej. Zamiast starać się poprawić swoją sytuację, wolą siedzieć przed komputerem i wypisywać przykre rzeczy z anonima. Nie poddawaj się kochana i rób to co kochasz :) Uwielbiam czytać twojego bloga :))
    Pozdrawiam i buziaki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. niestety tak już jest i nie mamy na to wpływu, Buziak Karola ;*

      Usuń
  12. Od dawna czytam Twojego bloga i uważam, że jesteś nie tylko śliczną dziewczyną ale do tego masz poukładane w głowie - a to w obecnych czasach niestety rzadkość. Co do nienawiści - święta racja. Niestety nasz naród jest w sam w sobie pełen zawiści, zazdrości.. ale cóż miejmy nadzieję, że to się zmieni!
    A btw dziś jest Dzień Życzliwości :) więc miłego dnia Ci życzę! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję kochana ;-) bardzo mi miło, ooo fajnie wiedzieć ;D mam nadzieję że hejterzy będą świetować. Miłego dnia również!

      Usuń
  13. Jeszcze się nie urodził taki, który by każdemu dogodził. NIE MA bloga, na którym nie byłoby tych chamskich komentarzy. Musisz mieć dystans do takich osób, bo robią to tylko z nudów, nie mają własnego życia. A Twojego bloga lubię najbardziej;) Kasia

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. mam mega dystans do siebie i do życia, ale mam też uczucia i cierpliwość jak każdy inny ... dziękuję Kasiu ;-))

      Usuń
  14. cudownie to napisałaś bardzo mi się to podoba co napisałaś jesteś bardzo mądrą osobą :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Sama prawda!
    Często jednak jest tak, o ile nie cały czas, że te negatywne nastawienie do siebie między blogerkami, bierze się stąd, że niektórzy ludzie którzy odwiedzają blogi stwarzają takie emocje między nimi. Jednak na szczęście, wśród blogosfery jest wiele dziewczyn, które są dobrymi osobami, można liczyć na ich pomoc, radę czy wsparcie.

    OdpowiedzUsuń
  16. Ludzka zawiść była , jest i będzie nikt tego nie zmieni a szkoda. Bardzo fajna stylizacja - moją uwagę przyciągnęła kurtka :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  17. Dlaczego inne blogerki nie piszą o takich rzeczach że ich wyzywają czy są zawistni wobec nich że dostają ciągle wiadro pomyj jak ty ? a nie przyszło ci do głowy że jednak nie jesteś tak uwielbiana i większość cię nie lubi .Ciągle tylko piszesz jak ty to biedna nie jesteś i co ty nie przeszłaś, tylko po co ty tu piszesz takie rzeczy na forum publicznym ? Ty się uważasz za gwiazdę która osiągnęła bóg wie co i która pokazuje idealne stylizacje , tak nie jest twój blog i twoje stylizacje to nic specjalnego godnego zainteresowania .Ty nawet nie potrafisz przyjąć krytyki czekasz tylko na pochwały , nie pokazujesz wszystkich komentarzy mój też pewnie nie ujrzy światła dziennego , normalka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. po 1 napisałam o ogólnej blogosferze więcz czytanie ze zrozumieniem chyba ktoś w szkole przeoczył, po 2 zawsze pisałam na blogu o takich sprawach, nie tylko pokazywałam stylizację ale też namiastkę siebie i nie mam zamiaru tego zmieniać.
      Nigdy nie uważałam się za gwiazdę, nie znasz mnie więc nie możesz tego ocenić. Nie osiągnełam bóg wie czego - poprostu cieszę się jak dziecko z każdego najmniejszego sukcesu i dlatego uwielbiam swoje zycie <3 A jeśli nie podobają Ci się moje stylizacje co tutaj jeszcze robisz?

      Usuń
    2. Co ja tu robię ? mam z ciebie dobrą bekę

      Usuń
    3. Chyba ktos tu ma kompleksy,a po za tym mozna przyjac krytyke modowa ale nie zyciowa bo nie o tym jest blog kretynko!!!

      Usuń
    4. No, ale trzeba przyznać, że nie publikujesz wszystkich komentarzy. Moj chyba nigdy sie nie pojawil (w sensie negatywny, bo pochwały zawsze były publikowane), a wcale Ci nie 'wrzucałam', mówie szczerze, że to była konstruktywna krytyka, a nie hejty. No, ale cóż...

      Usuń
  18. kiedy najbliższa operacja ? ;-) bo jeszcze widać wade wzroku :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie wiem gdzie tu widać wadę ale okej, 2 marca mam ostatnią operację.

      Usuń
    2. Paulina nie napisałam tego z zawiści bo gdyby tak było to bym napisała, ze jestes zezolcem czy tak jak inne glupie hejty.. zle to odebrałaś .. ;-) widać na 2 zdjeciu, ale leciutko zreszta sama kiedys mówiłaś, że nawyk ustawiania sie bokiem zostaje do konca dlatego lekko to widac, ale nie odbieraj tego zle bo spytałam z ciekawosci i troski a nie zawisci ;)

      Usuń
    3. Sorry na 3 zdjeciu ;) w takim razie zycze ci zebys nie brala tak wszystkiego do siebie oraz duzo zdrowia i zadowolenia z operacji :)

      Usuń
    4. na 3 widze kaptur :)

      Usuń
    5. wejdz w zdjęcie, które jest pod zdjęciem podwójnym Pauliny .. tam pisze 3 z 10, więc jest to 3 zdjęcie .. ;]

      Usuń
    6. nie bede w nic wchodzic ja tam nie widze zadnego zeza juz k...nie macie o czym pisac moze bys tak skomentowała ubiór/propozycje modowa!!!! ty jestes taka idealna pod kazdym wzgledem? watpie bo nie ma ideałow!!!

      Usuń
  19. Jaki rozmiar kurtki kupilas? To M-ka?

    OdpowiedzUsuń
  20. Kurteczka przepiękna! ! Genialnie to wszystko ujęłas w słowa, nasz polski naród, te społeczeństwo - tacy właśnie w większości są ludzie. Zawiistni ... nic nie poradzimy. Hejty również będą zawsze. Trzeba się U odporność jak najmocniej to jedyne co możemy zrobic

    OdpowiedzUsuń
  21. Świetny post i stylizacja ;) Podpowiedziałabyś z czym jeszcze zestawić boyfriendy? Nadają się tylko do stylizacji typowo sportowych? :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Jaki rozmiar spodni ?

    OdpowiedzUsuń
  23. po raz pierwszy mi się podoba Twoja stylizacja:) Mega plus:) Zmieniłabym tylko torebkę :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Niestety coraz więcej osób wylewa swoja zazdrość,przykre to jest,ale wy blogerki same zapracowaliście na to co macie :-)
    i nie dajmy się zwariować negatywnymi komentarzami
    stylizacja na 6 :)

    OdpowiedzUsuń
  25. rewelacyjnie wyglądasz a w kurtce to się zakochałam;)

    OdpowiedzUsuń
  26. Ja pierdziele, zajmijcie się swoim życiem... wasze musi byc bardzo ciekawe i napewno jestescie dobrymi ludźmi, skoro w wolnej chwili wchodzicie na czyjegoś bloga i piszecie np: jeszcze widać wade wzroku :)
    jakim trzeba być człowiekiem, żeby celowo chcieć sprawić komuś przykrość...
    Paulinko nie przejmuj się, Ty wiesz jak jest i masz masę osób, którzy Cię uwielbiają :))
    Pozdrawiam, Pati :) :*

    OdpowiedzUsuń
  27. święte słowa ;) Obserwuje się od czasu photobloga i wchodzę do ciebie codziennie i jesteś coraz lepsza w tym co robisz ;) najważniejsze to znać swoją wartość i nie przejmować się hejtami ;) Super jest też to że pokazujesz stylizację którymi naprawdę można się inspirować i wyjść tak na co dzień ;) Buziaki i rób dalej to co robisz ;**

    OdpowiedzUsuń
  28. Bardzo prawdziwy jest ten post, bo sama śledzę m.in Ciebie i widzę jak hejtują na każdym z asku o innych blogerkach..
    a co do stylizacji to genialna, a kurtka wymiata!

    OdpowiedzUsuń
  29. zgadzam się z tym, co napisałaś! :)
    i rewelacyjna stylizacja :)

    OdpowiedzUsuń
  30. Podzielam twoje zdanie :) z pewnością :)
    ps. świetna stylizacja :) kolor kurteczki bardzo ładnie kontrastuje z twoją opalenizną;)
    pozdrawiam cieplutko :))
    woman-with-class.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  31. Już Ci napisałam dziś co miałam zamiar zrobić z blogiem, ale po przeczytaniu tej notki wiem, że byłby to głupi pomysł... Jak zwykle podnosisz na duchu i motywujesz, w tym Twoja ogromna siła! Mamy podobne poglądy na temat blogosfery, nie ma sensu przejmować się ludźmi, którym WIECZNIE coś nie pasuje. Nawet jeśli robimy coś podobnego do innej blogerki, nawet jeśli popełnimy błąd, jeden, drugi, trzeci, to mamy do tego prawo, bo jesteśmy tylko ludźmi, jak wszyscy komentujący. Nie daje to jednak prawa ludziom oczerniać nas i mieszać z błotem. Dlatego bądź tak cudowna jak jesteś, nie zmieniaj się i spełniaj marzenia w dalszym ciągu. Zawsze będę Ci kibicować, bo jesteś jedną z najpiękniejszych i najsilniejszych kobietek jaka poznałam. Wzór! :) :*:*

    OdpowiedzUsuń
  32. Witaj Paulinko śledzę twojego bloga od xx czasu zaglądam codziennie czasami nawet po 2 razy :) każda twoja stylizacja mi się podoba. Od tego czasu pierwszy raz zostawiam komentarz. Szczerze mówiąc samą mnie szlak trafia jak piszą na ciebie. Niestety
    Ploki tak mają ze z zazdrości by ci oczy wydrapaly. Jesteś śliczna i zgrabna dziewczyną. Z daleka widać ze bije od ciebie dużo ciepła pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości Ela :)

    OdpowiedzUsuń
  33. oby więcej tak normalnych ludzi jak Ty na świecie, niestety niektorzy myślą że jak coś komuś powiedzą to sami będą lepsi. Niestety to zgubna iluzja.

    OdpowiedzUsuń
  34. kochana, nie przejmuj się takimi ludźmi.. zawsze jest ktoś, komu się coś nie podoba, albo czerpie przyjemność z obrażania lub niezbyt mądrych komentarzy.. tacy ludzie tak się podbudowują, przecież jeśli im się coś nie podoba nie muszą tu zaglądać, ale im tylko zależy abyś to przeczytała i się zdenerwowała bo wtedy czerpią satysfakcję.. albo myślą, że przez coś takiego usuniesz bloga ponieważ są zazdrośni o ten sukces co udało Ci się osiągnąć. Pamiętaj o ludziach, którym to się podoba, szanują oraz doceniają Twoją cięzką pracę. Ja uwielbiam tu zaglądać, zawsze strasznie się cieszę, gdy dodajesz nowy post, bo sama np nie mam wyczucia stylu i cięzko mi się ładnie ubrać, a stąd czerpię inspiracje.. takich kobitek jest wiele! dziękuję! buziaki:*

    OdpowiedzUsuń
  35. Też chętnie bym Cię poznała, jesteś taką ciepłą osobą, strasznie ciężko kogoś takiego poznać w dzisiejszych czasach. Życzę duużo szczęścia, zasługujesz na nie. Powodzenia, trzymam kciuki :*

    OdpowiedzUsuń
  36. Dawno niczego nie skomentowałam Paulinko, ostatnie stylizacje były dla mnie i moim zdaniem nudne, wchodziłam i wychodziłam. W boyfriend'ach się zakochałam(są idealne na zdjęciach! <3), a stylizacja wyjątkowo mi się spodobała. Cóż, będąc blogerem na pewno trzeba mieć mocne nerwy, komentarze dotyczące najbliższych są najbardziej bolesne i na pewno trzeba mieć cierpliwość, pokorę i ogromne chęci. Tego dalej Ci życzę Paulinko! :)

    OdpowiedzUsuń
  37. wyglądasz prześlicznie !! :)

    OdpowiedzUsuń
  38. skad masz te wlosy?:) super stylizacja:))

    OdpowiedzUsuń
  39. Bardzo fajnie wyglądasz. Gusta są podobne ale szczerze to teraz na większości blogów " modowych " jest jedno i to samo. Mało kto już bawi się w DIY, i prezentowanie czegoś oryginalnego .

    miinikaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  40. wszystko idealne! i kurtka i buty i spodnie i bluza i torebka O.O

    OdpowiedzUsuń
  41. Ślicznie wyglądasz! Idealnie pasuje Ci ten kolorek! :)
    Same święte słowa znajdują się w tym fragmencie "od siebie".
    Pozdrawiam. :*

    OdpowiedzUsuń
  42. Kolorek bardzo odważny, ale Tobie pasuję idealnie!:)

    OdpowiedzUsuń
  43. Świetna kurtka- jak najbardziej mój kolor! ;)

    OdpowiedzUsuń
  44. Byłam pewna że bloggerki są to nadęte puste laski bez mózgu. Ale śledząc twojego bloga wiem że moje zdanie było mylne, bo twoje słowa są mega mądre i trafiają w serca ludzi. Podziwiam Cię że dajesz radę czytać nie zawsze miłe komentarze na Twój temat. Mimo tego że jestem większego rozmiaru chętnie zaglądam na twojego bloga i czerpie inspiracje z twoich stylizacji :) Trzymaj tak dalej. Be Strong :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  45. Pięknie napisane. Zgadzam się z każdym słowem :)

    OdpowiedzUsuń
  46. kiedy zobaczymy post i cwiczeniach?

    OdpowiedzUsuń
  47. Kochana jaki to rozmiar spodni ,???

    OdpowiedzUsuń
  48. Kochana jaki to rozmiar spodni ,???

    OdpowiedzUsuń
  49. nie ma tej kurtki na tej stronie co podałaś :( gdzie mogę ją znaleźć? jaki masz rozmiar na sobie? śliczna stylizacja!

    OdpowiedzUsuń
  50. gdyby tak przejmować się tym co o nas mówią,to co druga osoba popadłaby w jakąś depresję :) Nie warto się przejmować.
    Co do stylizacji ,jest genialna! Taka 'moja',kurteczka jest idealna!

    OdpowiedzUsuń
  51. Witam! Ja mam takie pytanie z innej beczki nie wiem czy ktoś już pytał czy pisalaś o tym ale strasznie mi sie podoba Twój kolor włosów... Tylko mi nie mów ze to naturalne bo sie załamie he ;) strasznie mi sie podoba...

    OdpowiedzUsuń
  52. Kochana jaki to rozmiar spodni ???

    OdpowiedzUsuń
  53. ale masz dziwn uszy ;o

    OdpowiedzUsuń
  54. tak z ciekawości.. dlaczego nie nosisz marynarek? :p

    OdpowiedzUsuń
  55. Niektórymi ludźmi po prostu nie warto się przejmować.. Złośliwe komentarze to przejaw zazdrości i nieczułości ludzkiej.
    Twój blog jest świetny! :) i masz świetny gust tworząc stylizacje :)
    POWODZENIA w dalszym realizowaniu swojej pracy jaką jest prowadzenie bloga :*

    OdpowiedzUsuń
  56. Przecudowny kolor kurteczki! Uwielbiam bawic sie kolorami <3

    www.lorysa-style.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Książka jest pierwowzorem, a nie "pierworodem"... ;)

    pozdrawiam,
    N.

    OdpowiedzUsuń
  58. jezu ;o
    REWELACJA! Pięknie Ci w tych spodniach! no i kurtka... cacuszko <3

    OdpowiedzUsuń
  59. ale masz odstające uszy

    OdpowiedzUsuń